ארטק טכנולוגיות בע"מ בעלת ניסיון של 27 שנים בייצור מארזים, מזוודות וטקסטיל טכני וטקטי

מוצרי ארטק מעמידים סטנדרטים חדשים של איכות, אמינות וחדשנות בשוק הישראלי בעיצוב מותאם אישית או מבוסס על מוצרי מדף מהטובים בעולם. בתחום האריזה ניתן למצוא מגוון גדול של ארגזים, תיקים, מזוודות קשיחות ומארזים יעודיים בחלוקה המותאמת לצרכי הלקוח. בתחום הטקסטיל הטכני והטקסטיל הטקטי ניתן למצוא מגוון רחב של תיקים, תיקי לפטופ, אפודים, ווסטים, ווסטים זוהרים, כובעים למאבטחים וקסדות.

פתרונות הגנה לציוד כולל כלי נגינה

לצפייה

שילוב טכנולוגיות מארזים וטקסטיל בהתאמה לצרכי הלקוח

לצפייה

אפודים וקסדות

לצפייה

פתרונות טקסטיל בהתאמה אישית

לצפייה

יבואנית STORM-PELICAN, מארזים אטומים למים ולאבק עם תו תקן של צבא ארה"ב

לצפייה

מארזים בהתאמה אישית

לצפייה

ייצור פתרונות טקסטיל במגוון תחומים

לצפייה

טקסטיל טכני וטקטי - כיסויים אטומים מולחמים

לצפייה

ביגוד זוהר למאבטחים וצוותי הצלה

לצפייה

ייצור מארזים בשלל מידות וצבעים

לצפייה

עגלות אחסון וטעינה למכשירים ניידים וטאבלטים

לצפייה

מארזים הכוללים דיפון פנימי להגנה על ציוד

לצפייה

צרו עמנו קשר

חלק מלקוחותינו

המוצרים שלנו

ארטק טכנולוגיות מייצרת מגוון רחב של מארזי עץ, מארזי עץ מצופה אלומיניום, ארגזי עץ. אם זה מארזים לציוד, לציוד הגברה, תאורה, מסכי LED, מארזי 19″, עמדות DJ , כלי נגינה ועוד, בארטק ניתן להזמין ארגזי עץ לשינוע ומארזים לאחסון בכל גודל ובחלוקה פנימית המותאמת לצרכי הלקוח ובמגוון צבעים.

ארטק טכנולוגיות משווקת מגוון רחב של ארגזי פלסטיק – מארזים מוזרקים –  של  STORM   ושל  .PELICAN ארגזי  STORM וארגזי  PELICAN אטומים לחדירת מים. בארטק מתאימים את המארז לצרכי הלקוח על ידי הוספת ספוג מכורסם להגנה מקסימאלית של הציוד. 

ארטק טכנולוגיות מייצרת טקסטיל טכני וטקסטיל טקטי בהתאמה לצרכי הלקוח:  כיסויים, מערכות גב, פאוצ’ים, נרתיקים חגורות, שיפצורים, אבזמים, רצועות, תיקים ומנשאים ייעודיים ועוד.

ארטק משתמשת בחומרי גלם תקניים העומדים בתנאי שחיקה אותה הם מייבאת . לדוגמה : רצועות ניילון, בדי קורדורה עמידים , אבזמי נקסוס NEXUSITW

ארטק טכנולוגיות מייצרת מגוון רחב של אפודי מגן תקניים המיוצרים על פי מפרט ודרישת הלקוח: אפוד לוחם, אפוד ממוגן ירי, אפוד מגן, וסט פיקוד העורף וגם קסדות תקניות.

ארטק מייבאת ומשתמשת בחומרי גלם תקניים העומדים בתנאי שחיקה לדוגמה : בדי קורדורה עמידים , רצועות ניילון, אבזמי נקסוס NEXUSITW

ארטק טכנולוגיות מייצרת מגוון רחב של אפודים זוהרים / וסטים זוהרים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח . אפודים זוהרים עם הדפסת משי או תפירת פנל רפלקטיבי של שם או לוגו או כל הדפסה נדרשת אחרת. ארטק מייבאת חומרים רפלקטיביים וסרטים רפלקטיביים במגוון צבעים.

אפוד זוהר צהוב או כתום, וסט זוהר קצר או ארוך בארטק מייצרים מגוון רחב של אפודים זוהרים / ווסטים זוהרים.

Call Now Button Skip to content